Říjen 2009

Diplomek for me!!!

30. října 2009 v 21:03 | °°__aNeTkA__°°
Tady mam diplomek od Miri Nikolaj...díky moc je nádhernej!!!

Tapetka Kleopatra

26. října 2009 v 19:57 | °°__aNeTkA__°°
Mám ztažený nový program GIMP 2.6 a zatím se na něm učim.Tohle jsem vytvořila teď a určitě chystám i něco dalšího.Ještě by jsem Vás chtěla poprosit aby jste mi k tomu do komentíků napsali nějaký názor.Ať už kladný nebo záporný...

Marta Jandová má nového přítele!

26. října 2009 v 19:37 | °°__aNeTkA__°°
Mahulena Bočanová se rozvádí se svým manželem Viktorem Mrázem.Pro některé jistě velmi škujcí zpráva,mě ale překvapilo jakou náhradu s Viktor našel za ,,Mahu".Údajně ji vystřídala muzikálová zpěvačka Marta Jandová.Mahulena s Viktorem se rozešli asi před pěti měsíci s Martou je ale asi jen měsíc."V divadle se už měsíc o ničem jiném nešušká, nechápu, že už to dávno neprasklo," řekl Super.cz zdroj z Divadla Broadway.Co myslíte?Je to pravda nebo ne?

Omluva

26. října 2009 v 16:49 | °°__aNeTkA__°°
Možná se teď divíte proč je blog takovej růžovej,proč tu není záhlaví,atd.Mě se konečně podařilo si uložit nový dess a když jsme h chtěla nastavit tak to nějak žečlo blbnout.Snad se mi to podaří co nejdřívě opravit.

Lorraine v podzemí

25. října 2009 v 9:05 | °°__aNeTkA__°°
Od Leonky se mi tahle písnička líbí asi nejvíc!!!Ona je naprosto úžasná zpěvačka.Měla jsem jí na Angelice a tam byla taky naprosto skvělá!!!

Jsi můj pán

24. října 2009 v 16:44 | °°__aNeTkA__°°
Užasný videjko s Ráďou Fišarovou!!!Zpívá úplně božsky!!!

Společný blog

24. října 2009 v 14:45 | °°__aNeTkA__°°
Společný blog je konečně na světě!!!Vytvořila jsem ho až dnes protože jsem pořád čekala na odpověď asi dvou lidí.už jsem na ně ale nechtěla čekat a tak jsem blog udělala bez nich.Ještě tam nic neni (krom uvítání) a dess ještě taky neni hotovej.Sepisovat ho budu já,Miri Nikolaj,Dejwosz,Lufí a Romana.Doufejme že na něm bude časem přibývat dost a dost příspěvků!!!

Kabát-Ráno jedem dál

24. října 2009 v 12:49 | °°__aNeTkA__°°
Na youtubku jsem našla tohle videjko z ňákýho pořadu na Nově.Je tam i jedna taková malá rarita-Ota bez kšiltovky!!!Kabáti tam jsou jako vždycky úžasný!!!

Kudykam

23. října 2009 v 21:11 | °°__aNeTkA__°°
Kudykam-když se tohle řekne tak se mi hned vybavý zajímavý projekt pánů Hapky a Horáčka.Kdyby mi to vyšlo tak bych se na tento tzv.lyrikál,normálně mluvený text,který pomalu přechází do písně,jela moc ráda podívat a to hned z několika důvodů.Tím prvním je skvěla hudba již zmiňovaných autorů H+H.Za druhé je to skvělé obsazení.V hlavní roli Kudykama se představí např. Vojtěch Dyk.Mezi dalšími mohu jmenovat např. Lucii Šoralovou,Hanu Holišovou,Ondru Rumla,Jana Maxiána,Zbyňka Frice,Betku Stankovou,Lindu Fikar Stránskou a mnohé další.A tím třetím důvodem je to,že Kudykam se hraje ve Státní opeře do které jsem vždycky toužila jet.Doufám že mi to vyjde a budu sem moc napsat,jistě velmi kladnou,recenzi.Toto představení totiž podle mě nebude mít ani jednu chybu!!!

Dracula-Upíří ples

22. října 2009 v 19:05 | °°__aNeTkA__°°

Tomáš Trapl,Monika Absolonová,Dan Hůlka,Tomáš Savka,...

Dalčí SBčko

19. října 2009 v 17:47 | °°__aNeTkA__°°
Mam další SBčko a tím je Renča.Má úžasný blogís který je-jak už je u mejch SB zvykem-o muzikálech.ZDE je její blog a ZDE diplomek.

Diplomek od Anonymky

17. října 2009 v 18:09 | °°__aNeTkA__°°
Diplomek je za Soutěž č.11...je strááášně klááásnej a slááášně motsííík kujůůů!!!

Kleopatra se OPĚT vrací!!!

16. října 2009 v 18:06 | °°__aNeTkA__°°
Když jsem na stránkách tohoto muzikálu hledala fotečku Báry basikové všimla jsem si nápisu že Klea se opět vrací.Moc toh tam zatím není jen že by se měla hrát od 15.12.2009 v Divadle Broadway.Až budu vědět více informací samozřejmě napíšu.

Která Klea je NEJ?

16. října 2009 v 18:00 | °°__aNeTkA__°°
1.) Monča Absolonová
2.) Kamča Nývltová
3.) Ráďa Fišarová
4.) Ilonka Csáková
5.) Bára Basiková

Tak jsem zase zpátky...

16. října 2009 v 17:27 | °°__aNeTkA__°°
Ahojík lidišky!!!Omlouvám se že tu poslední dobou nepřibývalo moc informací -vlastně žádné- snad vám bude jako omluva stačit připravovaná dávka přísměvků.Chystám nové ankety,soutěže,fotečky,samozřejmě diplomky za Soutěž o nejlepšího muzikálového zpěváka,informace o muzikálech,atd.Budu se také snažit dát dohromady ten společný blog jenže mi ještě asi 3 lidi neodepsali na ten první mail.Tímto je prosím aby co nejdříve odepsaly.Možná taky bude nějaká ta úprava ohledně vzhledu blogu no a co dál to ještě nevim.Ale každopádně doufam že mi nebudou docházet nápady a tento blog budu zase o trochu víc vylepšovat.Mám vás ráda a doufam že můj blogís budete i nadále navštěvovat.

Výherci soutěže o nejlepšího muzikálového zpěváka

7. října 2009 v 7:12 | °°__aNeTkA__°°
Tááák konééééc!!!!Vítězem se stává...................................................................Romana a Pepe Vojtek!!!Celkové pořadí:

1.místo:Romana a Pepe Vojtek
2.místo:TToooMM a Zbynďa Fric
3.místo:Katycl a Alan Bastien
4.místo:Miri Nikolaj a Tom Beroun
5.místo:Katy a Maroš Vojtko

Diplomky budou odpoledne na www.diplomy.blbne.cz...!

Diplomy

4. října 2009 v 8:22 | °°__aNeTkA__°°
Protože jsem vždycky měla všechny diplomky velké a ty menší zdaleka nebyly tak hezké rozhodla jsem se vytvořit stránku na kterou budu přdávat diplomky.Neni to na normálnim blog.cz ale na blbne.cz kteý dovoluje přece jenom větší orázky.Během dneška by jste tam měli konečně najít diplomky za bleskovku i za soutěž op nejleopšho muzikálového zpěváka.So what

3. října 2009 v 16:15 | °°__aNeTkA__°°
Posloucham jak muzikálové písničky,tak Kabáty a samozřejmě i P!nk...XDJe to naprosto úžasná zpěvačka a o tom svědčí i tahle písnička kterou určo znáte z reklamy na T-Moblile...XD