Listopad 2009

Moje tvorba -rozcestník

30. listopadu 2009 v 20:54 | °°__aNeTkA__°° |  Moje tvorba


Pozatstavuju blog!!!

25. listopadu 2009 v 18:38 | °°__aNeTkA__°°
Asi tak do neděle (29.11.) pozastavuji blog.Trochu ho pozměním,upravím rubriky,možná se zde také objeví nový dess a některé články možná i zcela zmizí.Bude to taková náročná kompletní rekonstrukce tak semnou prosím mějte strpení.Jo a také končím poznávačku a možná hned v neděli už budou diplomy.Mám Vás všecky moc ráda a těšim se na Vás hned po neděli kdy by články měly přibývat FOFREM!!!PapíQ vaše °°__aNeTkA__°° !!!

Petra Janů

19. listopadu 2009 v 15:24 | °°__aNeTkA__°°
Jak už možná někteří víte dnes slaví své 57.narozeniny zpěvačka Patra Janů (vlastním jménem Jana Petrů) která se narodila se 19.11.1952 v Praze.Za svojí sólovou pěvecké karéry vydlala několik alb,působila například v Semaforu ale my jí známe spíše jako muzikálovou zpěvačku.Hrála třeba v Golemovi,Angelice,Třech mušketýrech,atd.Přeju všechno nejky!

Poznávačka

15. listopadu 2009 v 7:20 | °°__aNeTkA__°°
Tak jsem vytvořila něco jako poznávačku.

1.Napiš jméno zpěváka,roli v muzikálu a nějakou píseň co zpívá

a)
b)
c)
d)
e)
2.BONUS (uvádějte jen jména herců a název představení)
a)
b)
3. Na diplom:

Kamilu jako Kleopatru
Dana jako Draculu
Dashu jako Lisu
Pepu jako Athose

Hodně štěstí a doufám že budete soutěžit...=)

Tapetka Ota Váňa

13. listopadu 2009 v 21:15 | °°__aNeTkA__°°
Další tapetku jsem vytvořila s kytaristou Kabátů...Ota Váňa nejenže v Kabátech hraje na kytaru ale i skládá písničky...a hraje nejen na kytrau...například benjo ani dvanáctistrunka mu nejsou cizí...a je to i vášnivý sportovec...hraje fotbal,jezdí na kole,chodí do posilky(což na něm teda je vidět...=D),...Skvělej chlap bez kterýho by Kabáti nebyli Kabáti stejně jako bez Milana...=DDoufám že se tapetka líbí!


Česko-Slovenská Superstar

13. listopadu 2009 v 14:23 | °°__aNeTkA__°°
Já osobně jsem sledovala všechny řady Superstar i X-Factor a myslím si že jsou to dobré soutěže.Já osobně bych do toho asi nešla ale vzpomeňme si kolim z takových soutěží vyšlo muzikálových zpěváků.Například Tomáš Savka,Kamila Nývltová,Šárka Vaňková,Míša Nosková,...takhle bych mohla jmenovat ještě hodně dlouho.Pokaždé jsem měla svého favorita(Sámer Issa,David Gránský,Kamč Nývltová,...) a pokaždé jsem netrpělivě čekala až budou zpívat společou píseň.Nejvíce se mi líbí ta z Česko-Slovenské Superstar Příběh nekončí.I tam mám svého favorita.Fandím Monice a Benovi...a jak jste na tom vy?Také tyto soutěže sledujete nebo vás vůbec nezajímají?


A tak bože přání mám

11. listopadu 2009 v 17:21 | °°__aNeTkA__°°
Tohle je jedna z nejkrásnějších písniček z celé Angeliky.Má nádherný text,nádhernou hudbu a zpívaj ji ty nejlepší muzikálové zpěvačky.Musim říct že se mi hodně líbí i od Lindy Finkové která jí zpívá jako bonus na DVD Angelika.Boužel jsem jí neslyšela od Dashy a tak to nemám komplet ale u mě jasně vede v podání Monči ABS.


Adoptovaní muzikálovci

9. listopadu 2009 v 21:24 | °°__aNeTkA__°°
Tak tady je první várka mích ,,miminek"...=D

Večer plný muzikálů

9. listopadu 2009 v 17:07 | °°__aNeTkA__°°
Ten se bude konat v sokolovně ve Strančicích u Prahy v sobotu 21.11. od 20:00.Večerem bude provázet tanečnice Jovanka Skrčecká a zazní nejznámějších českých ale i světových muzikálů.Interprety budou převážně zpěváci divadel Broadway a Hybernia jako např. Pepa Vojtek,Zdenka Trvalcová,Vilda Čok,Jirka Zonyga,Alan Bystien nebo Míša Nosková.Písně z muzikálů Angelika,Excalibur,Dracula,atd. tedy zazní ve velmi kvalitním provedení.Vstupenky budou k dostání přímo v Skololovně před začátkem představení za 490,- Kč nebo v předstihu v sídle Agentury JAZ Servis.

Diploš za soutěž

7. listopadu 2009 v 20:53 | °°__aNeTkA__°°
Diplomek od Anonymky na 12.soutěž.Děkuju moc je nádhernej!

Modrobílá

2. listopadu 2009 v 18:09 | °°__aNeTkA__°°
Stejně jako muzikály je mojí vášní i sport.Tedy hlavně hokej.A jelikož jsem Plzeňačka tělem i duší tak přece nemůžu fandit nikomu jinýmu než tomu nejlepšímu týmu na světě!HC PLZEŇ 1929!!!Tady je jeho hymna!


Traplík v Kleopatře

2. listopadu 2009 v 15:08 | °°__aNeTkA__°°
Zajímavý videjko v Tomášem Traplem v muzikálu Kleopatra.