Zdeněk Bubák

12. prosince 2009 v 17:47 | °°__aNeTkA__°° |  *_Ostatní_*
Tak Buba znáte asi všichny jenom o tom asi nevíte...;-) Hrál např. ve starém Draculovi, v Kleopatře - senátora (2002 i 2006) nebo Tři mušketýři. V roce 2006 sice ukončil taneční kariéru takže vy, kteří jezdíte na muzikály až od této doby se nebojte že ho neznáte. Od tohoto roku dělá v divadlech Broadway a Hybernia inspicienta (to je takový ten ,,černý pán" který se ukazuje pouze na děkovačce).
Teď ale nejspíš udělal vyjímku protože hraje v muzikálu Touha (Vendelín Dubský) a to hodně taneční roli. No, on tenhle muzikál je sám o sobě hodně taneční.
Narodil se 2.8.1971 a je tedy o 3 měsíce a 26 dní mladší než Zbynďa ;-)...Vystudoval Státní taneční konzervatoř v Praze a říká o sobě, že je vystudovaná baletka. Asi jako první účinkoval v Laterně Magice, později v tanečních skupinách UNO (R. Hess) a UNO Dancers (L. Beran) později v různých muzikálech a jak sám říká, tak z koníčku se později stala tvrdá práce.
V roce 2006 ale s tancováním neskončil úplně. Vystupoval jako tanečník v Bailandu nebo jako taneční partner Miss Lucky Králové při její volné disciplíně.
Je to velmi nadaný tanečník a určitě by byla škoda kdyby jste o něm nevěděli. Jeho rubriku ale dělat nebudu, protože sem o něm asi moc (vlastně asi už žádné) informace přidávat nebudu... :-(
Můžete se ale kouknout na jeh stránky www.bubak.estranky.cz .
Tak co, ještě pořád si myslítě že ho neznáte???

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama